“Çmenduri”, Moderatores iu mbush kupa me sfidën e plakjes: Bëj be se do e mbyll Instagramin..

Ndaje

Jo të gjithëve iu ka pëlqyer sfida e re e rrjeteve sociale me aplikacionin FaceApp i cili i transformon perdoruesit sesi do të duken disa vite më pas, kur të jenë plakur.

Moderatorja e njohur shqiptare, Fjodora Fjori, nëpërmjet një postimi në Instagram i është kthyer të gjithë atyre që po e përdorin këtë aplikacion dhe e ka quajtur këtë sfidë çmenduri.

“Bëj be do e mbyll Instagram-in për sa kohë do shoh miqtë e mi se si do duken pleq! Shijoni rininë se kjo nuk kthehet më, do e shihni pleqërinë çdo ditë në pasqyrë. Çmenduri”, ka shkruar Fjodora ndërkohë që është mbështetur nga shumë komentues.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje