Basha në Vjenë me përfaqësues të OSBE-së: Nuk shkojmë në zgjedhje me Edi Ramën Kryeministër

Ndaje

Kreu i Partisë Demokratike nëpërmjet një postimi në Twitter shkruan se në Vjenë ndodhet me përfaqësuesit e lartë të OSBE-së dhe se i ka bërë të qartë qëndrimin e pandryshuar të opozitës së bashkuar e cila kërkon zgjedhje të lira e të ndershme me një qeveri tranzitore pa Edi Ramën.

Statusi i Bashës
Në Vienë me përfaqësuesit e lartë të OSBE ndamë shqetësimin për krizën dhe qëndrimin e pandryshuar të Opozitës së Bashkuar: zgjedhje të lira e të ndershme me një qeveri tranzitore pa Edi Ramën, që garanton lirinë e votës dhe ndëshkimin nga drejtësia të hajdutëve të zgjedhjeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje