Tiranë, vetëhidhet nga kati i 9-të i banesës i moshuari

Ndaje
Foto Ilustruese

Një ngjarje  e rëndë ka ndodhur në kryeqytet pak minuta më parë. Sipas informacionit paraprak, një 61-vjeçar eshte hedhur nga kati i nëntë i pallatit.

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 9 në rrugën “Kongresi i Tiranës”, dyshohet se në kushte të rënduara psikike, është vetëhedhur nga kati i 9- të i banesës shtetasi F. XH.,61 vjeç, ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje