Aktorja e njohur turke në Shqipëri, publikon foton nga Saranda

Ndaje

Eshte përfolur prej disa ditësh se njëra prej aktoreve shume të dëgjuara turke po pushonte në bregdetin shqiptar.

Aktorja turke e cila u bë shumë e njohur në Shqipëri nga roli i Surës në serialin “Kurt Seit dhe Sura”, në të cilin luante krah Kivanç Tatlitug, Farah Zeynep i kaloi pushimet e saj në  Shqipëri, perkatesisht në Sarandë.

Aktorja ndodhet me pushime në jug të Shqipërisë me të dashurin e saj Ahmet Rifat Sungar.

Ajo nuk ka hezituar te postoje nje foto te bregdetit, ku shkruan se e dashuron Shqiperine.

View this post on Instagram

#leica #ilovealbania

A post shared by Farah Zeynep Abdullah (@fafazey) on

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje