Elbasan/ Përplasen 3 makina, dy të plagosur

Ndaje

Tri automjete janë përfshirë në një aksident në dalje të qytetit të Elbasanit në aksin e rrugës kombëtare Elbasan –ish-Kombinati Metalurgjik.

Në aksident është përfshirë një fuoristradë dhe dy autovetura, ndërsa dy persona sipas burimeve nga vendngjarja kanë marrë lëndime të lehta.

Pas aksidentit qarkullimi u bllokua dhe policisë iu deshën disa minuta për disiplinimin e trafikut dhe rikthimin e normalitetit .

Ndërkaq po hetohen rrethanat dhe shkaqet që sollën aksidentin në fjalë.

Loading...

Leni një përgjigje