VIDEO/Berisha ironizon Ramën:”Këto ishin disa nga përbetimet e piktorit dështak”

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka sulmuar përsëri kryeministrin Edi Rama për dështimin e  hapjes së negociatave me Bashkimin Europian. Këtë radhë, Berisha u ka sjellë në kujtesë qytetarëve, me ironi, ato që ai i quan “përbetimet” e Ramës për negociatat më 26 qershor 2018.

“Keto ishin disa nga perbetimet e piktorit deshtak dhe Ditziut te tij per hapjen e negocatave me BE para 26 qershorit 2018! Shikoni videon e meposhtme!” shkruan ish-kryeministri.

Keto ishin disa nga perbetimet e piktorit deshtak dhe Ditziut te tij per hapjen e negocatave me BE para 26 qershorit 2018! Shikoni videon e meposhtme! sb

Publiée par Sali Berisha sur Lundi 2 juillet 2018

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje