Tag: vrasja

DETAJE/ Policia e Shtetit e gjitha “në këmbë” për vrasjen e...

Në lidhje me ngjarjen e ndodhur, Policia e Lezhës bën të ditur zyrtarisht, se me mbështetjen e ekspertëve të ardhur nga Drejtoria e Përgjithshme...

DETAJE/ Masakron gruan se s’gjeti gati bukën e rrobat – Pas...

Burri masakron katër herë me thikë bashkëshorten e tij, pse ajo nuk i kishte përgatitur mëngjesin dhe rrobat. Ngjarja e rëndë ndodhi dje rreth orës...

Avokati: Ja pse u vra Artan Santo dhe mesazhi i autorëve

Avokat Genc Gjokutaj tha se vrasja e Artan Sanots ishte një vrasje për shkak të funksionit të tij si bankier. Në studion e “360 Gradë”,...

DETAJE/ Greqi, flet gruaja që vrau shqiptarin: Nuk jam vrasëse, nuk...

Gruaja që vrau me thikë 35-vjeçarin shqiptar Valton Loka, do të qëndroj në burg, ky ishte vendimi i Gjykata e Kretës. Para trupit gjykues, vajza...

DETAJE & FOTO/ Vajza greke që vrau shqiptarin ishte liruar nga...

Gjykata e Kretës ka vendosur arrest me burg për 26-vjeçaren greke që një ditë më parë vrau me thikë 35-vjeçarin shqiptar Valton Loka. Para trupit...

DETAJE/ Kukës, vrasja e minorenit, autori rrëfehet në polici: Ja pse...

Një ditë pas krimit autori që vrau me thikë 16-vjeçarin në Kukës është rrëfyer për ngjarjen në polici. Roland Matranxhiu ka treguar se kohë...

DETAJE/ Itali, vrasja e gruas nga bashkëshorti, ja çfarë ndodhi fillimisht...

Detaje të tjera kanë dalë në dritë nga ngjarja që tronditi Italinë mëngjesin e sotëm. Migena Kellezi u ther me thikë nga bashkëshorti i...

Kryemadhi zbardh skenarin: Ja kush “donte ta vriste”’ Tom Doshin

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi në mënyrë të ripërsëritur ka theksuar sonte se “vrasja” e Tom Doshit, ishte një skenar i Edi Ramës dhe...

DETAJE/ Greqi, vrasja e avokatit, rrëfehet autori shqiptar: Kush më porositi...

Të tjera detaje dalin nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Athinë, kur në zyrën e tij u ekzekutua me armë avokati i njohur...

DETAJE/ Greqi, shqiptari e pranon vrasjen e avokatit, rrëfen në polici...

I riu shqiptar i arrestuar një ditë më parë, ka pranuar se e ka vrarë ai avokatin e njohur grek, Mihalis Zafiropulos. Njoftimi jepet zyrtarisht...