Tag: viktimat

DETAJE/Trupat e pajetë të dy viktimave të COVID merren nga familjarët...

Familjarët e dy viktimave që kanë ndërruar jetën në spitalet Covid, pas ekzaminimit mjeko-ligjor në morgun e Tiranës, kanë tërhequr trupat e pajetë dhe...

Mosha mesatare e 400 jetëve të humbura nga Covid-19 rritet në...

Mosha mesatare e jetëve të humbura nga Covid-19 në vend ka ardhur në rritje për të dytin muaj radhazi, çka tregon se është ulur...

FOTO/Ky është shoferi që shkaktoi aksidentin e tmerrshëm, njëra nga të...

Aksidenti i tmerrshem mbremjen e djeshme la te plagosur 2 vajza si dhe mori jeten e 2 te tjerave ne Elbasan. Të plagosurat është identifikuara...

Koronavirusi i merr jetën 28-vjeçarit nga Shkodra

Viktima te koronavirusit fatkeqesisht jane dhe moshat e reja.Një djalë i ri, vetëm 28-vjeç është bërë viktima e radhës e koronavirusit në vend. Mësohet se...

DETAJE/Tre humbje jete në Spitalin Infektiv, numri i viktimave arrin në...

Tre persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Spitalin Infektiv duke e çuar në 72 numrin e vdekjeve nga Covid-19 në vendin...

DETAJE/50 shqiptarë në SHBA humbën jetën nga COVID-19

Numri i viktimave shqiptarë nga Kosova, Mali i zi, dhe Maqedonia e Veriut në ShBA të cilët kanë humbur jetën si pasojë e COVID-19...

VIDEO/Zbardhen dy ngjarje kriminale, arrestohen autorët e vrasjes së vëllezërve Haxhia...

Policia ka vënë në pranga dy persona për vrasjen e vëllezërve Viktor dhe Besimir Haxhia në Durrës në 27 prill të këtij viti. Në një...

Shpresë në Spanjë, raportohet numri më i ulët të viktimave ditore...

Spanja ka raportuar 605 vdekje të reja nga koronavirusi, raporti më i ulët ditor që nga 23 mars, duke sjellë numrin e përgjithshëm të...

Humbën betejën me COVID-19 në Itali, mbërrijnë në portin e Durrësit...

12 arkëmorte, me trupa të pajetë të shqiptarëve, të cilët vdekur në Itali, pasi humbën betejën me COVID, janë nisur nga porti i Barit...

58 pacientë të shtruar në spital, shtohen rastet ndjeshëm në Tiranë...

Harta e të prekurve nga COVID-19 zgjerohet në Tiranë me 9 raste, Elbasan 1 rast, Fier 6 raste dhe Shkodër 1 rast, ndersa numri...