Tag: thumba

Meta reagon ashpër për paketën “Anti-KÇK”:Po finalizohet grushti i shtetit

Presidenti Ilir Meta ka reaguar ashpër ndaj miratimit të paketës ligjore “Anti-KÇK”, ku shkruan se u miratua në pabesi të plotë. Meta e ka cilësuar...

FOTO/Olti Curri thumbon Alketa Vejsiun: Falendero Edi Ramën dhe Lindën për...

Ka dhe nga ata personazhe të njohur shqiptare te cilet hedhin sheshit teori konsipirative lidhur me perzgjedhjen e Alketa Vejsiut ne Sanremo. Blogeri Olti Curri...

Bushati “frymëzohet” nga fitorja e VV, kujt ia dërgon mesazhin: Kosova...

Ditmir Bushati, ish-ministër i Jashtëm, dhe një nga zërat më kritikë brenda Partisë Socialiste, ka uruar Albin Kurtin, kryetarin e Vetëvendosjes për fitoren ne...

Ish-deputeti bën krahasimin: Luksi qeveritar shqiptar dhe shtetari francez

Ish-deputeti Luçiano Boçi ka zgjedhur të thumbojë qeverinë shqiptare, përmes rastit të shumëpërfolur në Francë. Bëhet fjalë për dorëheqjen e ministrit francez François de Rugy,...

FOTO/Bamirësi për Ramazan, Olti thumbon reperen: Për 50€ kujton se do...

Olti Curri, blogeri i njohur shqiptar njihet nga publiku shqiptar për thumbat e tij ndaj VIP-ave dhe jo vetëm sikurse dhe për faktin se...

“Bën film një njeri që s’ka mbaruar as shkollën për aktrim”,...

Filmi “Dy gisht mjaltë” solli dyndjen e qindra njerëzve drejt kinemave, duke qënë se ishte një ndër komeditë e fundit me protagonist Ermal Mamaqin...

VIDEO/Olti thumbon dhe reperin e njohur: Bravo se e keni zhyt...

Olti Curri njihet për thumbat e tij ndaj njerëzve të Showbizzit dhe jo vetëm. Ai mendimet e tij i shpreh nëpër rrjete sociale duke...

VIDEO/Rama ndërpret fjalën që të dëgjohet hoxha, sulmon opozitën: Tryezë bisedimi...

Kryeministri Rama ka vijuar të shënjestrojë opozitën për të nxjerrë më mirë mazhorancën dhe qeverinë e tij, në një moment ku shihet i tensionuar...

Rama “grricet” dhe me gratë: Pas 30 qershorit, kryebashkiakja do fokusohet...

Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer as sot thumbat ndaj opozitarëve, sikurse dhe grave që përfaqësojnë  këto parti. I ndodhur në Prrenjas, Rama përdori...

FOTO/Pas koncertit të Tunës, Olti kapet me këngëtaren: S’ka lënë fast...

Koncerti që riktheu Tunën në skenë pas një kohë të gjatë shkëputjesh, u bë kryeqendra e lajmeve rozë ditën e djeshme. (Lexo këtu) Nuk munguan...