FOTO/Olti Curri thumbon Alketa Vejsiun: Falendero Edi Ramën dhe Lindën për Sanremon

Ndaje

Ka dhe nga ata personazhe të njohur shqiptare te cilet hedhin sheshit teori konsipirative lidhur me perzgjedhjen e Alketa Vejsiut ne Sanremo.

Blogeri Olti Curri ka hedhur teorinë konspirative se Alketa Vejsiu duhet të falenderojë kryeministrin Edi Rama dhe bashkëshorten e tij Lindën për arritjen e prezantimit të festivalit të Sanremos.

Në disa foto në Instastory, Curri ka treguar urën lidhëse që e çon Alketën nga gruaja e Ramës, vetë kryeministri e deri tek personi që do të merret me organizimin e “Sanremos” këtë vit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje