Tag: teatri protesta

Protesta te Teatri, neser vijon ne qytete

Nje grup i madh qytetaresh protestoi sot para truallit bosh te Teatrit Kombetar duke kerkuar nga prokuroria te ndaloje fshehjen e provave nga kryetari...

Protesta para Kuvendit për mbrojtjen e Teatrit, qytetaret ne krah te...

Para palrlamentit ka nisur protesta e qytetarëve kundër projektligjit që parashikon shembjen e Teatrit Kombëtar dhe që pritet të miratohet nga mazhoranca. Te gjithe e...