Tag: talo cela

Vrasja e Bujar Çelës/Detaje nga hetimet: Nuredin Dumani pati konflikt me...

Prokuroria dhe policia e Elbasanit dyshojnë se Nuredin Dumani ka ekzekutuar vëllain e Bujar Çelës në Elbasan, si shkak i përplasjes së grupeve kriminale...

Policia ofron 10 mijë euro për “kokën” e Talo Çelës

Policia e Shtetit ka vënë në dispozicion shumën 10 mijë euro për Talo Çelën, i cili është shpallir në kërkim. 49 vjeçari cilësohet nga policia...