Tag: Suel Çela

Policia e Shtetit kundër lirimit të Çapjas dhe Çelës: Zhgënjim i...

Policia e Shtetit shpreh zhgënjimin për lirimin e Florenc Çapjas nga Gjykata e Elbasanit dhe të Suel Çelës nga Gjykata e Shkallës së Parë...

“Suel Celen e liroi Edi Rama”

Gjykata e Elbasanit la te lire sot Suel Celen nderkohe qe PD e ka komentuar kete vendim si influence te Rames tek drejtesia. DEKLARATË E...

LAJM I FUNDIT/Sulmi ndaj policisë, Gjykata liron të “fortin” e Elbasanit

Gjykata për Krime të Rënda ka shpallur sot të pafajshëm Suel Çelën, i cili u akuza se ishte pjesë e sulmit ndaj policisë në...

SKANDAL/ Elbasan, sulmi ndaj Policisë, Suel Cela u shpall në kërkim...

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur arrest me burg në mungese për Suel Çelën, si njërin nga protagonistët për ngjarjen e 18 shtatorit...

Ja kush janë 67 të pasurit e Elbasanit që janë nën...

Prokuroria e Elbasanit ka nisur një megaoperacion hetimor për burimin e pasurisë së 67 personave, midis të cilëve gjenden të afërm të kryebashkiakut Qazim...