Tag: shperblime

“Qeveria penalizoi personat me aftësi të kufizuar”, PD: Mospagimi i tyre...

Partia Demokratike ka risjellë dhe njehere ne vemendje fondet për shpërblimet për festat e fundvitit, ku kujtojmë se vetëm për pensionistët ishte nga 50...

Rama u heq shpërblimin institucioneve shtetërore: Harrojini darkat dhe vallet për...

Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë, Rama kërkoi nga të gjithë institucionet që të ndajnë një pjesë të kohës të festave me njerëzit që...

Rama fillon nga shpërblimet pas votimeve, poste të rëndësishme dy të...

Kryeministri Edi Rama ka bërë disa ndryshime në dikasteret që ai drejton, duke emëruar Plarent Ndrecajn Sekretar të Përgjithshëm të Ministrisë së Brendshme. Ndreca zëvendëson...

Punonjësit derdhin lotë nga emocioni, shefi dhuron 4 mln dollarë shpërblime...

Punonjësit e një kompanie do të lumturohen për Krishtlindjet e këtij viti.  Kompania FloraCraft me bazë në Miçigan është duke dhuruar gati 4 milionë...