Tag: shorteu

Short “ferri” për Tiranën, skuadrat mësojnë kundërshtarët në “play off”

Është hedhur ditën e sotme në Nion të Zvicrës shorti për fazën “play off” të Europa Ligës, ku skuadrat kanë mësuar kundërshtarët e tyre. Tirana...

Hidhet shorteu për ‘Eurovision 2020’, zbulohet në cilën natë do të...

Arilena Arra pritet të konkurrojë në Eurovision duke përfaqësuar Shqipërinë me këngën ‘Shaj’. Së fundmi, në vendin ku do të mbahet këtë vit festivali,...

FOTO/Hidhet shorti i UEFA Champions League, spikasin përballjet…

Eshtë hedhur shorteu i UEFA Champions League nga e cila do të ketë përballje vërtet interesante. Në njërën anë kemi derbin anglez mes Totenham dhe...

Përfundon shorti i ‘Europa League’, gjigandët evropianë mësojnë kundërshtarët e tyre

Ka përfunduar në Monaco  dhe hedhja e shortit të fazës së grupeve të “Europa League” për sezonin e ri. Deri më tani duket se do të jetë...