Tag: proteta

BILANCI/ Protesta te Rruga e Kombit, ja pamjet e dhunës së...

Kanë dalë edhe bilancet e para të protestës së sotme te Rruga e Kombit. Kështu nga përleshjet e dhunshme mes protestuesve dhe policisë, ka pasur...