Tag: propozim

VIDEO/Tërhoqi vëmendjen në Kanë, milioneri grek 63-vjeçar i propozon të dashurës...

Një çift ka zgjedhur një mënyrë të çuditshme për të vjedhur vëmendjen në festivalin e Kanës. Mes qindra të njohurëve, ka patur dhe nga...

Shteti në kolaps, ja propozimi i Manjanit për të dalë nga...

Sipas ish-ministrit Manjani, shteti është në kolaps dhe politika thjesht po prodhon llafe. Në një postim në rrjetet e tij sociale ai bën një propozim...

Testi i drogës i propozuar nga PD u quajt absurd, por...

Mesa duket, propozimeve të partisë demokratike tashmë kanë filluar tiu vihet etiketa e drejtësisë dhe rëndësisë. Një nga këto propozime ishte dhe ai që politikanavë...

FOTO GALERI/ Propozim për martesë mes krokodilëve, por diçka rrezikoi të...

Shumica e djemve kërkojnë që ti bëjnë propozimin më të veçantë të dashurës së tyre. Por një djalë i çoi gjërat në një nivel tjetër...

Ligjvënës republikanë propozojnë Presidentin Trump për Çmimin Nobel

Çmimi Nobel për Paqen i jepet çdo vit një personi apo një grupimi që “ka punuar më shumë dhe më mirë për vëllazërinë mes...

Mënyrat fantastike, ja si ti propozosh një vajzë për Shën Valentin

Sot është dita e Shën Valentinin dhe të gjithë duan që kjo ditë të jetë sa më e veçantë për ta. Të gjithë e kanë...

FOTO/ Propozimi i deputetit të PD: Të amnistohen fshatarët që kultivonin...

Teksa qeveria i ka dhënë jetë operacionit “Forca e Ligjit” për të luftua krimin e organizuar dhe kultivuesit e kanabisit, një propozim interesant vjen...

FOTO/ Granit Xhaka i jep fund beqarisë, ja momenti i propozimit

Futbollisti i njohur kosovar që luan në Arsenal, Granit Xhaka ka vendosur fund beqarisë. Përmes rrjeteve sociale futbollisti i mirënjohur na bëri të ditur këtë...