FOTO/ Granit Xhaka i jep fund beqarisë, ja momenti i propozimit

Futbollisti i njohur kosovar që luan në Arsenal, Granit Xhaka ka vendosur fund beqarisë.
Përmes rrjeteve sociale futbollisti i mirënjohur na bëri të ditur këtë lajm të bukur.
Në një foto të postuar nga vetë Graniti shihet dhe momenti i propozimit. Ai i është ulur në gjunjë bukuroshes brune me të cilën është në lidhje prej disa vitesh.
“Ajo tha PO. Një top i artë është një mrekulli, një grua e artë është parajsë”, ka shkruar ai në postimin e tij në Facebook.

Image

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje