VIDEO/Tërhoqi vëmendjen në Kanë, milioneri grek 63-vjeçar i propozon të dashurës së re në moshë

Ndaje

Një çift ka zgjedhur një mënyrë të çuditshme për të vjedhur vëmendjen në festivalin e Kanës. Mes qindra të njohurëve, ka patur dhe nga ata që nuk njiheshin.

Bëhet fjalë për milionerin grek Milos Kanta dhe një showgirl nga Portugali, të cilët tërhoqën vëmendjen me një propozim për martesë. 63 vjeçari i ulur në gjunjë i ka dhuruar unazën e martesës të dashurës së tij 25 vjeçare.

Ky propozim vjen 6 javë pasi ata të dy kishin filluar romancën.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje