Tag: porosia

Lutja e Haradinajt për Kurtin, publikohet letra e plotë: Sakrificën gjithmonë...

Dy dite pas mori zyrtarisht detyren si kryeminister i Kosoves, Albin Kurti duhet të lexoje letren qe paraardhesi i tij, Ramush Haradinaj i ka...

VIDEO/Rama porosi Besës dhe Manastirliut: Bindini njerëzit e strehuar në Kosovë...

Teksa Kosova hapi dyert e para për Shqipërinë në situatën emergjente të krijuar nga tërmeti i 26 Nëntorit, Kryeministri kërkon vetëm diçka nga ky...

VIDEO/Porosia urgjente e Ramës për punë vullnetare, kryeministri përcakton afatin e...

Kryeministri Edi rama ka njoftuar personalisht vetë se qeveria ka vendosur të pastrojë rrënojat e tërmetit para festave të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri...

Kuvendi mblidhet në 13 Mars, Ruçi u jep porositë deputetëve socialistë

Kuvendi ka njoftuar seancën e radhës në datën 13 Mars, ndërsa opozita e bashkuar nga ana tjetër, do të zhvillojë protestën më të madhe...