Tag: ndoj

Deputeti në Kuvend nxjerr videon e atentatit të Arjan Ndojit, SPAK...

Pas nxjerrjes së videos ditën e sotme në sallën e Kuvendit, nga deputeti Halit Valteri për atentatin e bërë ndaj prokurorit Arjan Ndoji, reagon...

LETRA/KLP reagon për herë të parë pas atentatit të prokurorit, çfarë...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka reaguar për herë të parë mbi atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji, që tronditi mbarë opinionin publik, pasditen e...

Kush është “i forti” i Shijakut që u plagos në atentat...

Ky që shihni në foto është pikërish “Rrumi” i Shijakut, person me precedentë penalë, i cili ndodhet në spital, pasi u plagos në atentatin...

FOTO/Pamjet e pavijonit ku ndodhet prokurori Ndoja, ruhet me dy policë,...

Prokurori Arjan Ndoja, ndodhet në spitalin e Durrësit pas atentatit të një dite më parë dhe paraditen e kësaj të shtune ka lënë ambientet...

“Dy maska, shishe me benzinë”, çfarë u gjet branda mjetit të...

Të tjera detaje dalin në dritë nga mjeti që u gjet i braktisur mbrëmë në afërsi të Ishmit, që mendohet se u përket autorëve...

“Mund të më vrisnin kudo s’ka arsye që më qëlluan në...

Në vijim të dëshmisë së tij, prokurori Ndoj ka mohuar kategorikisht të ketë qënë ai shenjestra e atentatit. Ai pretendon se ka shkuar fillimisht vetem...

Situata pas atentatit, prokurori Ndoj merret në pyetje, makina e braktisur...

Mbrëmjen e djeshme, policia gjeti mjetin e braktisur dhe brenda tij gjetën 2 kallashnikovë, të cilët thuhet se janë përdorur në sulmin ndaj mjetit...