Tag: messi

ISIS tremb Ronaldon dhe Messin/“Gjaku juaj do ta lajë tokën”

 ISIS nuk ka të ndalur, vazhdon me kërcënimet kundër futbollisteve të njohur, por kësaj radhe kanë kaluar çdo kufi, duke kërcënuar Cristiano Ronaldon dhe...

HISTORIA/ Besojeni ose jo, Messi e njohu dashurinë e tij që...

Lionel Messi dhe dashuria e fëmijërisë Antonella u martuan në një ceremoni civile në një hotel luksoz në zemër të Rosario, qyteti ku Messi...

FOTO/ Ja sa kushton një darkë e Messit, do të çuditeni

Darka që futbollisti i famshëm i Barcelonës ka konsumuar me miqtë e tij po përflitet në të gjithë botën. Messi dhe e dashura Antonella Ruçuzzo,...