Tag: luka modric

Modriç i jep fund dominimit të Messit dhe Ronaldos, fiton “Topin...

Mesfushori i Real Madridit dhe Kroacisë Luka Modriç fitoi Topin e Artë të vitit 2018, duke u bërë lojtari i parë i cili thyeu...

FOTO/ Dokumenti që zbulon gjithcka, ja kush është fituesi i “Topit...

Luka Modric do të jetë fituesi i "Topit të Artë 2018". Të paktën kështu mësohet përmes një fotografia që po bën xhiron e rrjetit...

Modric pranon akuzat, gati të paguajë gjobat për fshehje të parave

Pas Cristiano Ronaldos, Messit, Marcelos dhe Jose Mourinhos, mesfushori kroat i Realit të Madridit, Luka Modric ka pranuar kushtet e vendosura nga prokuroria e...

Shuhet ëndërra e sezonit për Interin, Luka Modriç mbetet Madrilen

E ardhmja e Luka Modric është tek Reali i Madridit. Është ky fundi i kësaj telenovele vere, që në fund i buzëqeshi "Los Blancos". Në...

Interi në ëndërr, Luka Modric do vetëm ekipin italian

Edhe pse Thibaut Courtois është lojtari më i ri i Madridit, portieri belg nuk është tema e ditës në ambientin "Los Blancos". Atje nuk flitet...