Tag: kosova. serbia

DETAJE/Kosova dhe Serbia firmosin marrëveshjen e fluturimeve, Trump e konsideron fitoren...

Në një postim në Twitter të hënën në mbrëmje, Presidenti Trump shkruante: “Të gjithë thoshin se nuk bëhej dot. Por për herë të parë në...