Tag: kamion

Kontrolli për COVID-19 zbulon ngarkesën me drogë, arrestohet shoferi shqiptar

Policia në Bari ka përgjuar një ngarkesë të madhe droge duke dhe e bllokuar ate ne port. Lënda narkotike është gjetur në një kamion,...

Kamioni del nga rruga në Burrel-Milot, shoferi hidhet nga mjeti

Një kamion ka dalë nga rruga në aksin Burrel-Milot mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në urën e liqenit të Ulzës. Mësohet se shkak i aksidentit...

Lajm i fundit/Merr flakë kamioni në aksin Përrenjas-Librazhd

Merr flakë një kamion me targa të Gostivarit në aksin rrugor Përrenjas-Librazhd, në vendin e quajtur Ura e Bushtricës. Sipas informacioneve parakrake, nuk ka asnjë...

E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Korçë, 1 i vdekur

Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në aksin Korçë-Drenovë. Kamioni i tonazhit të rëndë ka marrë para biçikletën dhe për pasojë një...

Aksident i rëndë në aksin Librazhd-Elbasan, maunia përfundon në parcelë

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më pranë fshatit Xibrakë në aksin rrugor Librazhd-Elbasan. Një maune ka dalë nga rruga dhe ka...

FOTO/ Furtuna nuk ndalet, përmbys një tjetër kamion

Pasi përmbysi një kamion në afërsi të urës së Matit, era e fortë ka shënuar “viktimën” e radhës. Këtë radhë, kamioni është përmbysur në Markatomaj...

Po ecte me kufje në vesh, kamioni përplas të riun në...

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Cerrik, në vendin e quajtur “Ura e Zezë”. Mësohet se një person është...

VIDEO/ Kamioni shpërthen në flakë, shoferi detyrohet të bëjë manovrën katastrofike

Një shpërthim masiv zjarri ka ndodhur pas përplasjes së një makine me një kamion. Ngjarja ka ndodhur në një rrugë në Rusi pranë qytetit...

Rezultonte i vjedhur në Greqi, sekuestrohet kamioni në Kakavijë

Policia në pikën kufitare të Kakavijës ka sekuestruar një kamion, pasi rezultonte se është vjedhur në Greqi. Policia bën me dije se kamioni i...

Deputeti publikon pamjet: Policia ka filluar të merret me ndërtim

Deputeti i PD, Luçiano Boçi me anë të një postimi në 'Facebook' ka ironizuar policinë. Duke publikuar dhe disa foto, ai thotë se tashmë policia...