Tag: grammy

Një peticion kundër Dua Lipës, Izraeli ndalon këngët e artistes

Një peticion po bën thirrje që këngët nga  Dua Lipa të ndalohen set transmetuari në Army Radio dhe Galgalatz, pasi këngëtarja ndau në llogarinë...

FOTO/’Ndërtojeni murin’ këngëtarja vesh fustanin e çuditshëm frymëzuar nga deklaratat e...

Në këtë edicion të çmimeve 'Grammy' padyshim që pati dhe raste kur këngëtarët kanë habitur me paraqitjen e tyre. Duke qënë se një vemendje të...

FOTO/Dua Lipa rrëmben dy çmime të rëndësishme në GRAMMY, ja cilat

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka fituar dy çmime GRAMMY, duke e bërë emrin e saj të sigurtë në tregun ndërkombëtar. Lipa kështu bëhet...

VIDEO/Refuzuan ta veshin për ‘Grammy’, por stilisti i njohur nuk e...

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha iu përgjigj me anë të një video mesazhi të gjithë stilistëve të cilët refuzuan ta veshin për ceremoninë...