Tag: golem

Aksidenti i rëndë me 3 makina në Golem, ndërron jetë një...

Një grua ka humbur jetën për fat të keq si pasojë e një aksidenti që ndodhi sot në mesditë në Golem. Tre mjete u...

Aksident i rëndë në Golem, përplasen tre automjete, dyshohet për dy...

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Golem, pranë mbikalimit. Sipas informacioneve të para dyshohet për dy persona të lënduar, dy...

Ndjekje si në filma për 5 kilometra në Tiranë-Durrës, pse policia...

Policia ben me dije se ne pranga ka vene shtetasin me inicialet  A. B., 47 vjeç, banues në Golem, Kavajë. Ky shtetas qarkullonte me armë...

LAJM I FUNDIT/Parandalohet krimi i rëndë mes fqinjëve në Golem, sekuestrohen...

Ndërhyrja në kohë e Policisë ka parandaluar  përshkallëzimin e një konflikti të ashpër për motive pronësie, mes dy familjeve, në Golem të Kavajës. Vihet në...

Vdekja e punëtorit në Kavajë, 40-vjeçari i pasiguruar dhe pa kontratë...

Policia ka arrestuar përfaqësuesin e firmës që kryente punimet dhe ka shpallur në kërkim policor administratorin dhe drejtuesen teknike, në lidhje me ngjarjen e...

Kontroll ndaj mjetit në Shkodër, policia zbulon lëvizjen e paligjshme...

Një operacion i policisë së Shkodrës i koduar "Golemi" ka goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale të dhënies ndihmë për kalim të paligjshëm...

Parandalohet krimi i rëndë në Golem, 64-vjeçari mori sëpatën të vriste...

Një 64-vjeçar nga Golemi u parandalua teksa kishte tentuar te vriste me sëpatë një person. Ngjarja ka ndodhur në Golem, ndërsa ndërhyrja e policisë...

Flakë dhe tym në Golem, banorët: Dëgjuam shpërthim të fortë…

Edhe pse sezoni turistik mbaroi dhe i nxehti pervelues u largua, zjarret vazhdojne te jene prezente, dhe sigurisht i nxehti perjashtohet si arsye. Raportohet se...

Aksident në Golem, motori përplaset me “Ford”-in, 1 i lënduar

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën dytësore Golem – Plepa. Nga informacionet paraprake, mësohet se një motor është përplasur me...

Alarmi, pallati 28 katësh në Durrës mund të shembet

Instituti i Ndërtimit ka hartuar një relacion ku rekomandon prishjen e pallatit 28-katësh në vijën e parë të plazhit në Shkëmbin e Kavajës, në...