Tag: gjilan

Skemat e reja të vrasjes në Gjilan, policja i dha 12...

Personi i fundit me te cilen kishte folur policja nga Gjilani Valdete Bllaca ishte tezja dhe bashkëshorti i saj. Ajo  kishte vendosur te mos...

Krimi i 5-fishtë në Gjilan, dalin detaje të reja: Arma e...

Jane zbuluar detaje të reja nga ngjarja e rende e mbremjes se djeshme ne Gjilan, ku nje police i dha fund gjithe familjes se...

FOTO/Kjo është policja që vrau 4 familjarët dhe veten në Gjilan

Nje ngjarje e rende u raportua se kishte ndodhur ne Gjilan, me bilancin tragjik te 5 personave te vrarë, te gjithe anëtarë të një...

Festa e Vitit të Ri kthehet në tragjedi, shqiptari vret gruan...

Në orët e para të vitit 2019, konkretisht në 00:30, ka ndodhur një tragjedi në një familje nga komuna e Gjilanit. Burri ka vrarë aksidentalisht...