FOTO/Kjo është policja që vrau 4 familjarët dhe veten në Gjilan

Ndaje

Nje ngjarje e rende u raportua se kishte ndodhur ne Gjilan, me bilancin tragjik te 5 personave te vrarë, te gjithe anëtarë të një familje.

Policja e rajonit të Gjilanit që vrau familjen quhet Valdete Bllaca. Familjarët e vrarë nga policja dyshohet se janë babai i saj, nëna dhe dy vëllezërit.

Sipas burimeve nga policia në Gjilan, Bllaca ajo ka qenë policë në trafik. Nga burime brenda policisë se policja ka vuajtur nga problem psiqike. Sipas këtyre burimeve ajo ishte degraduar nga pozita që të cilën e mbante për shkak të paqëndrueshmërisë psikike.

Gjithsesi, jemi ende ne rrethanat e spekulimit, pasi mediat kosovare, ende nuk kane bere me dije arsyet pse  ekane çuar kete te fundi drejt ketij akti makaber.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje