Tag: gjendja shendetsore

DETAJE/U godit me shkop gome nga policia, Dollapi mund t’i nënshtrohet...

Sahit Dollapi, sekretari organizativ i PD, u dhunua mbrwmjen e sw shtunws, nga forca tw shumta policie, gjatw protestws sw opozitws. Sahit Dollapi, u la...

VIDEO/Euronews shkruan për kryeminisrin Rama: Pati raportime se ka probleme me...

Nuk janë të pakta rastet kur mediat ndërkombëtare dhe me zë kanë raportuar dhe për situatën politike në vendin tonë. Më herët ato raportuan për...

Gjendja e vajzës dhe nënës pas aksidentit të rëndë në Kamzë,...

Pas aksidentit të rëndë në rrugën e Kamzës mëngjesin e sotëm, është mësuar gjendja nënës dhe vajzës 6 vjeçe. Informacionet bëhen me dije nga...

Gjyqtari i milionave Shkelqim Miri kërkon lirinë, Krimet e Rënda dërgojnë...

Gjyqtari Shkëlqim Miri, i cili u arrestua për veprën e korrupsionit aktiv ka kërkuar ditën e sotme heqjen e masës së arrestit që është...