Tag: gazment bardhi

Argumentat e PD: Ja pse prishet marreveshja nga ndryshimet kushtetuese

PD publikoi sot disa faket sesi ndryshimet e njëanshme kushtetuese zhbëjnë marrëveshjen e 5 Qershorit. “Edi Rama gënjeu prapë sot. Ndryshimet e tij të njëanshme...

Gazment Bardhi: Kemi sondazhe dhe ato e nxjerrin fituese PD

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi tha në Çim Peka Live se sondazhEt e nxjerrin  fituese PD, transmeton syri tv. “Kemi sondazh. PD dhe...

Bardhi: Lirimi i Agim Kajmakut, skenar mafioz

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi e konsideroi skenar mafioz lirimin e Agim Kajmakut nje dite pasi ai u ndalua nga policia pas...

Bardhi: Rama duhet te plotesoje edhe kushtin nr.5 te BE

Sekretari i Pergjithshem i PD Gazment Bardhi i përgjigjet Ramës duke i kujtuar se duhet te plotesoje edhe kushtin e 5 te BE qe...

“ Jane humbur dhjetefishi i vendeve te punes ne krahasim me...

https://www.facebook.com/1524054689/posts/10222507726671627/?d=n "Bizneset dhe vendet e punës po mbyllen", tha Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, Ramavirusi po falimenton shqiptarët, tha ai duke rimarre nje...

Gazment Bardhi fut edhe SPAK tek rrjeti i hajduteve ne kohe...

Nje reagim i Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi ne lidhje me hetimet per tenderat sekrete ne ministrine e Shendetesise. Lajme të reja...

“Ka prova per zjarrin ne ministri, do i publikojme neser”

Reagim i Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi ne lidhje me zjarrin ne ministrine e Shendetesise. Deklarata e Gazment Bardhit: Fronti i vjedhjes me tendera...

“Per qytetaret nuk ka para, per oligarket ka”

Sekretari i Pergjithshem i PD, Gazment Bardhika reaguar pas fjales se Rames ne lidhje ne lehtesimet javes tjeter. Reagim i Sekretarit të Përgjithshëm të PD,...

Bardhi: Prokuroria te mos heshte per 1.2 milione maskat

Sekretari i Pergjithshem, Gazment Bardhi kerkoi sot ne mbremje qe Prokuroria te mos heshte, jane 1.2 milione prova krimi ne te gjithe Shqiperine, theksoi...

“SPAK nxjerr zbuluar propoganden e Rames me OFL”

https://www.facebook.com/1524054689/posts/10221730891291228/?d=n Sekretari i Pergjithshem i PD, Gazment Bardhi tha se SPAK nxjerr zbuluar propaganden e Edi Ramës me antiKÇK, duke patur parasysh vendimet e keaja...