Tag: femra

LAJM I FUNDIT/Sherr për një femër, vritet një person dhe plagoset...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kavajë. Një punonjës i policisë së burgjeve raportohet se ka vrarë me armë zjarri...

Mos u fokusoni tek paraloja, kënaqësia te femrat gjendet tjetërkund

Ka një tjetër mënyrë produktive tani e tutje për ti sjellë femrës kënaqësinë. "Harrojeni paralojën, çelësi i kënaqësisë seksuale te femrat gjendet në trurin...

Vajzat shqiptare si prostituta në Angli, rrëfimi i tyre për Sky...

Një raportim i medias prestigjioze SKY NEWS zbulon se është rritur trafikimi i qenieve njerëzore nga Shqipëria drejt Anglisë. Ka qenë gazetari Dan Whitehead...

FOTO/Këto janë femrat me të pasmet më seksi në Instagram

Kemi shkruar për shumë femra me të pasme trullosëse në të kaluarën - e tani kemi menduar se është radha që të bëjmë një...

Shpejt apo ngadalë? Ja si kënaqen femrat në seks

Vajzat përdorin seksin për të marrë dashuri. Djemtë përdorin dashurinë për të marrë seks. Pas martesës, gruaja e mori atë që e deshi, burrin...

Kjo është mosha kur femrat duan vetëm seks

Ndoshta pjesa më e madhe do të mendojnë se bëhet fjalë për vajzat e reja që janë rreth të 20-tave, por jo! Zbulime të shumta...

Njihuni me femrat që janë më aventureske në seks

Një studim ka zbuluar se femrat janë më aventureske në seks kur përpiqen të mbesin shtatzënë. Sipas hulumtimeve, femrat bëjnë më shpesh seks gjatë kësaj...

Shteti ku ke “qejf” të të ndalojë policia, police sexy në...

Një qytet në Liban ka ndryshuar kodin e veshjes për policet femra dhe kjo bëhet për të tërhequr sa më shumë turistë. Në qytetin Broumana...

Mbrojtje e menjëhershme e femrave në Shqipëri

Fati tragjik i 19 Vjeçares Xhuljeta Çuni, e vrarë në Tiranë nga ish i dashuri i saj Xhaferr Mata, mund të ishte ndryshe nëse...

Një femër e fortë nuk është në kërkim të një mashkulli

Një femër e fortë dhe e pavarur mund të duket e frikshme për mjaft persona që kërkojnë të kenë një lidhje me të. Ajo...