Tag: eli fara

Ish-burri iu dënua për vrasje, Eli Fara tregon detaje nga e...

Këngëtarja e njohur Eli Fara ka qenë e ftuar në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare. Ajo ka ardhur me një rrëfim...

FOTO/Dueti i të dyve nuk shkoi në finale, Stresi ka dy...

Edhe pse Eli Fara dhe Stresi u pëlqyen shumë nga publiku gjate intepretimit te kenges se tyre mbremjen e djeshme, kënga nuk arriti të...

VIDEO/Bashkëpunim i shoqëruar me debate, Eli Fara zbulon titullin e duetit...

Askush nuk e kishte menduar një duet mes Eli Farës dhe Stresit, pasi të dy përfaqësojnë rryma krej te ndryshme. Pjesëmarrja e tyre në...

FOTO/Trendi i çuditshëm që po bën xhiro në rrjet, Eli Fara...

Këngëtarja Eli Fara ka shokuar gjithë ndjekësit me detajin në veshjen e saj, detaj të cilin nuk e kemi parë më parë në ndonjë...

VIDEO/Eli Fara tregon çfarë e pengon të bëhet sërish nënë

Këngëtarja Eli Fara ka folur më hapur se kurrë në emisionin Thumb. Eli Fara ka treguar detaje nga jeta e saj, profesioni dhe marrëdhënia me...

FOTO/Pas 25 vitesh miqësi të ngushtë, Eli dhe Aurela kanë një...

Eli Fara dhe Aurela Gaçe, përveçse janë dy këngëtare shumë të njohura dhe të talentuara, janë dhe mike të ngushta me njëra-tjetrën. Këtë e kanë...

‘S’ke punë me vajzën time ti’, Eli Fara i kthehet keq...

Eli Fara ka qenë një ndër personazhet që ka qenë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”. Duke qenë se emisioni nuk është ‘live’, personazhet...

Këngëtarja e bukur shqiptare i shpëtoi tërmetit në ishullin Kos

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara i ka shpëtuar sot tërmetit që ra në ishullin Kos në Greqi ndërkohë që po vijonte pushimet e...