‘S’ke punë me vajzën time ti’, Eli Fara i kthehet keq Ermal Mamaqit

0Shares
0

Eli Fara ka qenë një ndër personazhet që ka qenë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”.

Duke qenë se emisioni nuk është ‘live’, personazhet nëse kanë diçka që nuk u pëlqen mund ta ndalojnë intervistën. Njëjtë ka ndodhur edhe me emisionin e Mamaqit, teksa ky i fundit ka i thotë:

“Ti Eli je ajo që femrat xhelozojnë, po vajza s’të ngjau fare?”, por këngëtara e ka ndërprerë duke i thënë: “Hiqe kete budallek.”.
Ndërsa Mamaqi vazhdon:“Eli Fara ka një vajzë shumë atraktive ka shumë fansa në Instagram…”, por serish u ndërpre nga Eli, duke i thënë: “S’ke punë me vajzën time ti, vazhdo me pyetjen tjetër. Lere sa fansa ka, vazhdo me pyetjen tjetër.”

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje