VIDEO/Bashkëpunim i shoqëruar me debate, Eli Fara zbulon titullin e duetit me Stresin

Askush nuk e kishte menduar një duet mes Eli Farës dhe Stresit, pasi të dy përfaqësojnë rryma krej te ndryshme. Pjesëmarrja e tyre në festivalin e RTSH, sigurisht u shoqërua me polemika dhe ende ka skepticizëm lidhur me të dy.

Eli Fara dhe Stresi e kanë konfirmuar se do të vijnë së bashku me një duet. Këngëtarja ka qenë e ftuar në “Klanifornia Show”, ku ka zbuluar edhe titullin e këngës që do të prezantojnë së bashku.

Kënga titullohet “Bohem” dhe pavarësisht se tingëllon paksa i çuditshëm, Eli thotë se Stresi është një artist i vërtetë. Sipas saj, ai ka një zë dhe shpirt të veshur me muzikalitet dhe pavarësisht rrymës që këndon ai ka një zë karakteristik.

Një pjesë të kësaj interviste e ka shpërndarë edhe Stresi në instagramin e tij duke shkruar se është në nder dhe kënaqësi shpirtërore të jetë në duet me Eli Farën.

https://www.instagram.com/p/B48jV6lp923/?utm_source=ig_embed

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje