Tag: Eco tirana mafia itaiane

ZHUPA/ “Eco Tirana, SPAK të hetojë lidhjen e Veliajt me mafian...

Tendera pa garë, Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa denoncon aferat e tjera me Eco Tirana dhe kerkon nga SPAK të hetojë lidhjen e Veliajt...