Tag: dosja e inceneratoreve

Inceneratorët nuk punuan por marrin nga Rama 47 milionë euro

Impiantet e trajtimit të mbetjeve nëpërmjet metodës së incinerimit që do të ndërtohen nëpërmjet koncesioneve me Partneritet Publik -Privat, në qytetet Elbasan, Fier dhe...

Deputetja Tabaku i përgjigjet Ramës për inceneratorët/Kryeministri nuk pyet për...

Deputetja E Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, ka reaguar pas deklaratës së bërë nga kryeministri Edi Rama për inceneratorët. Me anë të një postimi në Facebook,...

Malltezi: Kemi dosjen e plotë të inceneratorëve, Klodian Zoto  si sekser...

Skandali i inceneratorëve, ndërtimin e të cilëve e ka dhënë me koncension qeveria Rama, duket se përbën një nga aferat korruptive më të mëdha...