Tag: del

Del nga spitali Blerta Josifi, “e mbijetuara” e vetëflijimit

Blerta Josifi ka dalë dje (5 korrik)) nga spitali në gjendje të përmirësuar shëndetësore. Blerta Josifi shtrua në spitalin psikiatrik pas ngjarjes së rëndë që...

FOTO/Pacienti i parë i shëruar nga koronavirusi lë ambientet e Infektivit

I shëruari i parë shqiptar nga koronavirusi ka lënë këtë pasdite ambientet e Spitalit të Infektivit në QSUT. “🟢 I SHËRUARI I PARË DEL NGA...

LAJM I FUNDIT/Ministrja del në bulevard me truprojë, studentët e gjuajnë...

Ministrja Lindita Nikolla ka dalë në bulevard pas thirrjeve të studentëve 'Dil në Bulevard'. Ajo ka qënë e shoqëruar nga forca të sigurisë, ndërsa studentët...

VIDEO LAJM/ Kamioni i tonazhit të rëndë del nga rruga dhe...

Moti i keq në vend ka shënuar dhe aksidentet e para, pasi një kamion ka dal nga rruga mëngjesin e sotëm dhe ka bllokuar...