Tag: covid

Ministria e Shëndetësisë i përgjigjet PD: Spitalet Covid 3 dhe 4...

Ministria e Shëndetësisë i është përgjigjur deklaratave të Partisë Demokratike se në dy spitalet Covid-3 dhe Covid-4 nuk ka asnjë pacient të shtruar. MSH thotë se kjo...

PD shkon pranë godinës: Spitali Covid 4 mashtrim, shqiptarët kanë nevojë...

Gazment Koduzi nga departamenti i shëndetësisë në Partinë Demokratike është shprehur se spitali Covid 4 është një mashtrim i kryeministrit Rama. Koduzi në një deklaratë...

LAJMI I FUNDIT/ Shtohen rastet me covid, dy viktima ne 24...

Vijon shtimini rasteve me covid ne Shqiperi duke krijuar serish kurben e dhembezuar per shkak te numrit te pamjaftueshem te testimeve. Ne 24 oret e...

COVID lë jashtë Shqipërinë, lista e vendeve që nuk do të...

Vendet anëtare të BE-së kanë identifikuar një listë me 15 vende të sigurta të botës për të cilat nuk do të kenë më kufizime...

Rikthehen vatrat e rrezikshme në fasoneri, të infektuar punonjëset nga Vlora

Gjatë 24 orëve të fundit u konfirmuan 52 raste të reja me Covid-19 në vend. Nga këto, 9 raste janë regjistruar në qytetin e Vlorës....

“Spitalet, vatra më e madhe e përhapjes së COVID 19”,PD rendit...

Përmes një deklarate nga selia blu, Përfaqësueja e grupit të punës për Shëndetësinë në PD, doktoreshë Mirela Tabaku ka kërkuar dorëheqjen e ministres së...

VIDEO/Kamera e kryeministrit tregon strukturën që do kthehet në spital: Pas...

Kryeministri edi Rama I shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dhe i ngarkuari me menaxhimin e emergjencave Arben Ahmetaj vizituan pak minuta më...