LAJMI I FUNDIT/ Shtohen rastet me covid, dy viktima ne 24 oret e fundit

0Shares
0

Vijon shtimini rasteve me covid ne Shqiperi duke krijuar serish kurben e dhembezuar per shkak te numrit te pamjaftueshem te testimeve.

Ne 24 oret e fundit ja e shenuar 74 raste te reja ndersa u bene 398 testime ne te gjithe vendin.

Dy viktima jane sbenuar 24 oret e fundit nga Tirana,  jeri i mpshes 67 vjec dhe thetri 69 vjec.

Ne spitalin infektin ka 89 te shtruar nga te cilet 11 ne terapi intensive./DRONI.al

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje