Tag: blogere

Shuani kuriozitetin, sa paguhen blogeret shqiptare për një postim

Shqiperia ka blogere pafund, dhe keta te fundit po shtohen dita dites. Mbase disa prej nesh janë kuriozë të dinë se sa paguhen ato për...

FOTO/Niset për event jashtë shtetit, Arminës i ndodh ajo që nuk...

Armina Mevlani është ndër blogeret më të dëgjuara në Shqipëri, por së fundmi suksesi i saj është shtrirë dhe në vende të tjera. Ajo...

‘Bëhem gati për 10 minuta çdo mëngjes’, blogerja tregon zgjidhjen

Për të gjithë mëngjesi është i rrëmujshëm dhe kaotik kur kemi vetëm shumë pak kohë për tu bërë gati dhe ndërkohë janë mijëra gjëra...