FOTO/Niset për event jashtë shtetit, Arminës i ndodh ajo që nuk e priste

Ndaje

Armina Mevlani është ndër blogeret më të dëgjuara në Shqipëri, por së fundmi suksesi i saj është shtrirë dhe në vende të tjera. Ajo herë pas here udhëton në vende të ndryshme të botës, ku merr pjesë në evente të shumta mode, kujtojmë këtu që ajo ishte dhe tek festivali i Kanës.

Mirëpo, së fundmi Arminës i ka ndodhur diçka e papritur. Bukuroshja ka harruar të marr me vete fustanin me të cilin do të prezantohet në mbrëmjën prestigjoze.

‘Kur ti je duke udhëtuar për një shoë mode dhe harron ekzaktësisht fustanin që do të veshësh sonte’, shkruan Mevlani.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje