Tag: bisedat

Rama e tepron me bisedat me pullë të kuqe para fëmijëve:...

Kreu i qeverisë Edi Rama ka qenë sot në familjen Baruti, e cila perkohesisht eshte e vendosur ne Maminas ne nje shtepi me qera,...

Meta takon Nishanin, ish-presidenti zbardh detaje: Meta ka ende çështje të...

Ish-presidenti Bujar Nishani ka dhënë detaje nga biseda me kreun e Shtetit, Ilir Meta, për të cilën ka theksuar se është tronditur nga disa...

FOTO/”Më premtoi”, zbulohen bisedat e ambasadorit me gazetarin italian: Do shkoj...

Gazetari i emisionit investigativ “Le Ienne” që publikoi reportazhin me historinë e shqiptarit Alvin Berisha, 11-vjeçarit që jetonnë kampin “Al-Hol” ka zbuluar dhe mesazhet...

Zbardhen biseda të tjera, trafikantët kërkojnë të fshijnë rrjetet sociale: Fola...

Vazhdojnë të dalin bisedat mes të arrestuarve per trafik droge, pas operacionit “Limit”, i cili përfundoi me 58 persona të arrestuar, ndërsa ndaj tyre rëndojnë...

Edhe Zaevit i zbulohen telefonatat, zbardhen bisedat e rëndësishme, mes tyre...

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev është kthyer në qendër të vëmendjes pas disa telefonatave të cilat janë bërë publike në youtube. Në...