Tag: astrit patozi

Edhe Patozi kundër fashave të orareve: Të rishikohet! Liridalja me orar...

Kreu i partise “Bindja Demokratike” ka treguar se eshte i shqetesuar per liridaljen me orar, apo fashat e reja te levizjes per qytetaret, duke...

Patozi: Po i jepet dora e fundit debatit për seksin e...

Kreu i Partisë Bindja D, Astrit Patozi thotës e reforma zgjedhiore nuk do të sjellë asnjë ndryhsim rrënjësor në sistem dhe se kjo tashmë...

FOTO/Del vendimi, Rama i jep Patozit një vilë dhe një palestër

Pas çdo detyre të realizuar mirë vjen dhe shpërblimi pas tij. Kjo është situata e ndodhur me Astrit Patozin dhe kryeministrin Edi Rama.  Kryeministri...

“Nuk i themi Ramës hap kutitë dhe largohu”,Patozi dorëzon ankimimet: Po...

Bindja Demokratike ka njoftuar se ka dorëzuar sot në Kolegjin Zgjedhor ankimimet e saj për procesin e 30 qershorit. Në reagimin e fundit, BD...

Patozi kundër komisionit hetimor për Metën: Ndjej neveri për këtë…

Astrit Patozi ka dalë sërish në skenë, për të dhënë dhe ai qëndrimin e tij ndaj zgjedhjeve si dhe situatës që mazhoranca ka krijuar...

VIDEO/BD çel fushatën ndryshe nga Rilindja, Patozi refuzon mitingjet: Ja çfarë...

Ndryshe nga mitingu madhështor i PS, Bindja Demokratike e ka nisur fushatën përmes një mesazhi të kryetarit të saj, Astrit Patozit. Patozi ka publikuar një...

Nënkryetari i PD shpërthen ndaj “Bindjes” së Patozit: Një patericë e...

I ftuar në studion e “Top Talk”, nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, foli edhe për procesin zgjedhor të parashikuar më 30 qershor, duke...

‘Nuk është firma ime’/ Tërhiqet kandidati i Bindjes Demokratike për Kavajën

Një tjetër kandidat i partisë së Astrit Patozit është tërhequr nga kandidimi. Bledar Sinella i cili ishte regjistruar si kandidat i BD-së në Kavajë është...

PS dorezon emrin per bashkine e Peqinit, Patozi dorezon 25 emra...

PS ka zyrtarizuar edhe kandidaturen per bashkine e Peqinit. Ai eshte Lorenc Tosku dhe me kete emer mbullet pothuajse gjithe lista e kandidateve socialiste...

Skandali/ Si u falsifikuan firmat për regjistrimin e partisë së Astrit...

Bindja Demokratike nuk plotëson 3000 firmat e kërkuara për themelimin e saj si parti politike dhe si e tillë nuk duhet të ishte regjistruar...