Tag: ashensor

VIDEO/Momente të sikletshme për stilistin e njohur, e mbyllin në ashensor...

Stilisti i njohur Niko Komani, ka rënë pre e kamerës së fshehtë të emisionit “Thumb On”, të Aulonës dhe Fatmës. Ka qenë gazetari i këtij...

VIDEO/Përpiqet ta prekë dhe ngacmojë në ashensor, por vajza ‘ia tregon...

Rastet e ngacmimit të grave apo vajzave në ambjente të ndryshme rriten dita ditës. Dhe mbrojtja ndaj ngacmuesve bëhet e domosdoshme, ku gratë duhet...

FOTO & DETAJE/ Punonjësi i FSHF-së i dha fund jetës, flasin...

Një punonjës i Federatës Shqiptare të Futbollit është gjetur plotësisht i djegur brenda ashensorit të një pallati të pabanuar në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur...

Buxheti 2018, 90 milionë lekë i shkojnë Kuvendit për blerje makinash,...

Komisionet parlamentare kanë paraqitur ditën e djeshme në Komisionin e Ekonomisë dhe Financave propozimet e bëra gjatë diskutimeve të zërave të parashikuara në projektligjin...

Durrës, montonte ashensorin, bie nga lartësia dhe vdes 28-vjeçari

Sot, rreth orës 12:50, në lagjen Nr. 14, Shkozet O. F., 28 vjeç, duke montuar ashensorin në një pallat në ndërtim e sipër ka...