VIDEO/Momente të sikletshme për stilistin e njohur, e mbyllin në ashensor dhe bëhet për spital

Ndaje

Stilisti i njohur Niko Komani, ka rënë pre e kamerës së fshehtë të emisionit “Thumb On”, të Aulonës dhe Fatmës.

Ka qenë gazetari i këtij emisioni, Renaldo Sharka, që e ka ftuar Nikon “për intervistë” ndërsa e ka mbyllur brenda ashensorit të një qëndre tregtare për rreth 20 minuta.

Niko, është klaustrofobik, pra ka frikë nga ambientet e myllura, dhe për 20 minuta bën gjithçka për të hequr stresin, nga të sharat, e të bërtiurat derit tek videot e goditja e ashensorit.

Pas 20 minutash Komani del nga ashensori, në një gjendje aspak normale, ndërsa komentet kanë qene negative nga ndjekësit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje