Tag: Arbenita

Pamjet e nxehta me ish-të dashurin, modelja e njohur reagon ashpër...

Ditën e djeshme një video e publikuar ku Arbenita Ismajli shfaqej duke u puthur me një djalë tjetër mori vëmendjen e të gjithëve dhe...

FOTO/E lidhur me reperin e njohur, modeles i dalin pamjet e...

Me një foto të publikuar pak më parë, të cilën e fshiu, Arbenita konfirmoi se është akoma në një lidhje me reperin Fero. Por sot...