Tag: anulim

Opozita braktis mbledhjen për Reformën Zgjedhore, u rikthehet protestave

Opozita ka vendosur që të mos marrë pjesë në mbledhjen e sotme të Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore, e cila ishte planifikuar të mbahej...

Pacollit i anulohet leja për ulje në Aeroportin e Prishtinës, ministria:...

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se i është anuluar leja për uljen në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës me aeroplanin...

Pak orë para protestës, PD Shijak letër KZAZ: Ndalni procesin zgjedhor!...

Kërkesës për të anuluar zgjedhjet, i është bashkuar dhe Partia Demokratike në Shijak, e cila së fundmi i është drejtuar dhe KZAZ-së. Partia Demokratike, dega...

Takimi elektoral në Shkodër, Voltana Ademi i i refuzon lejen Ramës:...

Takimi i radhës elektoral i kryeministrit Rama do të ishte në Shkodër, por në zbatim të dekretit, Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi,...

FOTO/”Sapo mori vesh për revoltën Rama anullon takimin në Devoll, fshihet...

Kryeministri Edi Rama, nga frika e revoltës qytetare, ka ndryshuar vendtakimin, duke u mbyllur në një qepabtore. Kështu thotë, ish-deputeti Ervin Salianji, i cili...

Rama i zënë ngushtë, anulon vizitën në Shkodër, ish-deputetja: E dinte...

Kryeministri Edi Rama mesa duket e paska anuluar vizitën e tij për në qytetin e Shkodrës. Pas paralajmërimit të djeshëm nga ana e Partisë...

INTERVISTA/ Fituesi i tenderit të anuluar të vendburimeve naftës: Do të...

Në një intervistë ekskluzive për “Të Paekspozuarit”, zv. Drejtori i Jurimex, Stanislav Badinski, kompania austriake të cilës iu hoq koncesioni vitin e kaluar për...

FOTO GALERI/ Kryebashkiakja Ademi, mesazh kryeministrit Rama: Shkodra të shpalli “non...

Kryetarja e Bashkise se Shkodres ka reaguar pas protestes se biznesit dhe PD-se ne kete qytet, i cili deklaroi se e shpalli kryeministrin Rama...

“Edi Rama i çekuilibruar psikologjisht, u fsheh si frikacak sot nga...

Anulimin e vizitës në Shkodër nga kryeministri Edi Rama, e ka denoncuar sot edhe PD. Jo vetëm kaq, por PD, zbulon edhe sekmën dhe skenarin...

FOTO/ Fermerët me domate e karota “në pritje”, Edi Rama anulon...

Kryeministri Edi Rama ka anuluar sot edhe një takim në Divjakë. I “planifikuar” pas tërheqjes së çmimit për nënën e  tij Aneta në Vlorë,...