FOTO/ Fermerët me domate e karota “në pritje”, Edi Rama anulon takimin edhe në Divjakë

Ndaje

Kryeministri Edi Rama ka anuluar sot edhe një takim në Divjakë. I “planifikuar” pas tërheqjes së çmimit për nënën e  tij Aneta në Vlorë, Rama në çastin e fundit ka anuluar takimin me fermerët në Divjakë, i trembur nga “sulmi” me domate e karota që ata kishin përgatitur.

Deputeti i PD-së Genc Pollo, duke zbuluar këtë fakt, bën të ditur se,, “Edhe në Divjakë dështon takimi i Ramës nuk erdhi, e anuloi çastin e fundit. Si në Shkodër. Mbase u shqetësua nga fermeri protestues me karotë e domate në dorë.

Nxënësit të mobilizuar për ta pritur e mbushur salla e sheshe ku mbahen fjalime te gjata e të lodhshme”. DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje