Tag: aldo teqja

Kunati i futbollistit të Partizanit kundër policisë e medias: Ku jeni...

Kunati i Aldo Teqjes, portierit të Partizanit që u aksidentua disa ditë më parë, duke u rrëzuar nga ballkoni i banesës, ka qenë kritik me...

Familjarët tregojnë të vërtetën mbi portierin e Partizanit: E gjitha aksident,...

Ngjarja e rëndë e ndodhur me portierin e Partizanit, Aldo Teqja, ka qënë e gjitha një aksident dhe humbje kontrolli nga 24-vjeçari. Mësohet se...

U hodh nga kati i 6-të, përkeqësohet gjendja shëndetësore e portierit...

Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë, ku portieri i dytë i Partizanit Aldo Teqja është hedhur nga kati i...

Klubi i Partizanit reagon për portierin që u hodh nga kati...

Klubi i Partizanit ka reguar në lidhje me incidentin e portierit të tyre të dytë Aldo Teqja, i cili u vetëhodh këtë mbrëmje nga...

Zbulohet identiteti i futbollistit që u hodh nga kati i gjashtë,...

Është zbuluar identiteti i futbollistit shqiptar që u vetëhodh këtë mbrëmje nga banesa e tij në katin e gjashtë në zonën e Komunës së...